Pamje të rënda, momenti kur nxirret nga rrënojat fëmija, gjyshja vdes pasi e kishte mbajtur në prehër

Pamje të rënda, momenti kur nxirret nga rrënojat fëmija, gjyshja vdes pasi e kishte mbajtur në prehër

November 26, 2019 0 By VloraLajme

Si pasojë e tërmetit të fuqishëm me magnitudë 6.3 ballë, që shkundi sot vendin, dhjetra persona kanë mbetur të lënduar, ndërkohë që situata më e vështirë raportohet në Durrës dhe në Thumanë.

Në videon e mëposhtme shihet dhe momenti sesi nxirret një fëmijë nga gërmadhat e një pallati në Thumanë.

Paraprakisht thuhet se ka humbur jetën gjyshja e të miturit e cila e kishte mbajtur fëmijën në prehër.