Conte fut “në punë” edhe tifozen e interit

Conte fut “në punë” edhe tifozen e interit

September 1, 2019 0 By VloraLajme

April Summers u ka dhënë fund pushimeve verore “mjaft të nxehta”, të kaluara në plazhet më të njohura të botës dhe i është rikthyer punës këtë herë më e motivuar se kurrë. Bukuroshja është e njohur si tifoze e flaktë e Interit dhe për të njoftuar mbylljen e pushimeve ka huazuar frazën e trajnerit të ri të zikaltërve Antonio Conte: “Puno fort dhe luaj fort”. April Summers u bë protagoniste edhe pak ditë më parë, ku po nëpërmjet rrjeteve sociale, shprehu mbështetje për ish kapitenin Mauro Icardi.

Vacanze finite anche per April Summers? La modella, tifosa dell'Inter, su Instagram indossa la tenuta da lavoro e scrive "Work hard, play hard".

Vacanze finite anche per April Summers? La modella, tifosa dell'Inter, su Instagram indossa la tenuta da lavoro e scrive "Work hard, play hard".