FOTO/ Sozia e Dua Lipës qenka moderatorja shqiptare dhe ajo s’po u beson dot syve

FOTO/ Sozia e Dua Lipës qenka moderatorja shqiptare dhe ajo s’po u beson dot syve

August 30, 2019 0 By VloraLajme

Dua Lipa është padiskutim një ndër këngëtaret më IN të momentit dhe shumë e preferuar si nga pubiku shqiptar edhe ai i huaj.

E një ndër fanset e saj më të mëdha është moderatorja dhe këngëtarja shqiptare, Klea Huta

Kjo e fundit ka postuar në Instastrory foton më të re të Dua Lipës dhe shkruan se ka gjetur binjaken e saj pasi dy vajzat ngjajnë shumë.

“Nuk mund ta besoj. Gjeta binjaken time”, shkruan Klea.

Kujtojmë që Klea është fanse e Duas dhe madje e ka takuar atë vitin e kaluar. Moderatorja është shprehur gjithashtu se Dua e ka frymëzuar edhe në veshje.

Epo ngjajnë shumë në këtë foto.