Liga e Kampionëve: Kjo është skuadra që të gjithë po e kërkojnë në grup

Liga e Kampionëve: Kjo është skuadra që të gjithë po e kërkojnë në grup

August 29, 2019 0 By VloraLajme

Liga e Kampionëve: Kjo është skuadra që të gjithë po e kërkojnë në grupSot (e enjte) në Monako do të tërhiqet shorti i fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. 32 skuadrat më të mira të Evropës, sot me fillim nga ora 18:00 do t’i mësojnë kundërshtarët në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve,Vazoja e parë, përbëhet nga ekipe të njohura evropiane, dhe kundërshtari më i lehtë nga kjo vazo, është Zeniti i Rusisë. Të 24 ekipet e vazove tjera, janë duke e kërkuar këtë skuadër në grup, për të evituar emra të mëdhenj si Barcelona, PSG, Manchester City, Liverpool, Bayern Munich dhe Juventus.