Dy skuadra italiane kërkojnë Calhanoglu

Dy skuadra italiane kërkojnë Calhanoglu

August 29, 2019 0 By VloraLajme

Hakan Calhanoglu mund të largohet nga Milan. Mesfushori turk i Milanit, Hakan Calhanoglu, po kërkohet nga dy skuadra. Sipas Tuttosport, Fiorentina dhe Torino janë të interesuar për Calhanoglu, Mesfushori i lindur në vitin 1994, ka kontratë me Milanin deri në vitin 2021, dhe dëshiron të mbetet në ‘San Siro’. Calhanoglu te Milan është transferuar nga Bayer Leverkusen.