Erdhi si hero, ndodh ajo që nuk e priste askush me trajnerin Zidane në Real Madrid

Erdhi si hero, ndodh ajo që nuk e priste askush me trajnerin Zidane në Real Madrid

August 27, 2019 0 By VloraLajme

Zinedine Zidane ka probleme të reja në Real Madrid. Zinedine Zidane nuk ka më status të paprekshëm në Real Madrid.

E përditshmja sportive madrilene “Marca” shkruan se trajneri ka zgjuar dyshime të reja në lidhje me qëndrimin e tij në detyrë me disa paraqitje të zbehta në periudhën e fundit, përfshirë përgatitjet por edhe fillimin e sezonit të ri në La Ligë, Zidane u rikthye si hero në Real Madrid mirëpo për pak kohë e ka humbur epitetin e të paprekshmit edhe në mesin e tifozëve të Real Madridit. Muaji shtator, me pesë ndeshje mund të jetë vendimtar për fatin e Zidane dhe raportin e tij me tifozët në Santiago Bernabeu.