Barca në kërkim të fitores së parë, me këtë formacion luan ndaj Betisit

Barca në kërkim të fitores së parë, me këtë formacion luan ndaj Betisit

August 25, 2019 0 By VloraLajme

Barcelona do të kërkojë fitoren e parë në La Liga, në sfidën e javës së dytë kundër Real Betis. Katalanët me fillim nga ora 21:00, takohet me Betisin në ‘Camp Nou’. Ernesto Valverde po ballafaqohet me shumë mungesa në fazën e sulmit, duke mos llogaritur në Lionel Messin, Luis Suarez dhe Ousmane Dembele.

Formacionet zyrtare:

Barcelona: