Pamje të mrekullueshme që do donin të gjithë t’i shihnin, 4 delfinë ngecin në plazhin e Vlorës, ja çfarë bëjnë pushuesit (Foto)

Pamje të mrekullueshme që do donin të gjithë t’i shihnin, 4 delfinë ngecin në plazhin e Vlorës, ja çfarë bëjnë pushuesit (Foto)

July 13, 2019 0 By VloraLajme

Ngecin 4 delfinë në plazhin e Akërnisë.

Mësohet se 4 delfinë kanë dalë në bregdet dhe kanë ngecur për disa minuta.

Kanë qenë pushuesit ata që i kanë pikasur dhe i kanë ndihmuar të kthehen në det.

Më pas raportohet se delfinët janë larguar në thellësinë e detit, fatmirësisht pa u lënduar.