Me ta nga të zeza “gan*sterja e Elbasanit” nuk i nda.het avazit (Video)

July 13, 2019 0 By VloraLajme

Trejsi Sejdini është një nga vajzat më të komentuara shqiptare në mediat rozë për shkak të linjave të saj dhe fotove provokuese që poston. Është e ditur tashmë që ajo është fanse e muzikës hip-hop dhe shpesh poston video duke kërcyer në mënyrë sensuale.

Së fundmi, nga foto që miss-i shpërndan në profilin e saj në Instagram, duket se po i kalon pushimet në Rio de Janeiro të Brazilit. Në një video të fundit të publikuar ajo shfaqet me tanga të zeza dhe një bluzë të shkurtër duke kërcyer “nxehtë”.