Martohet futbollisti i njohur shqiptar

Martohet futbollisti i njohur shqiptar

July 13, 2019 0 By VloraLajme

Futbollisti i njohur shqiptar i ka dhënë fund beqarisë. Emir Lenjani dje i dha fund beqarisë pasi lidhi kurorë me të dashurën që ishte në lidhje qe disa vite.

Të ftuar në dasmë ishin disa futbollistë familjarët dhe shokët e ngushtë që ta bëjnë sa më të paharruar natën për futbollistin e kombëtares shqiptare. Në rrjete sociale është duke qarkulluar një fotografi ku mund të shohim Emirin me bashkëshorten e saj emri i së cilës mbetet ende i pa identifikuar.