Makina bëhet c*pash, akside ntohet shqiptari në Itali

Makina bëhet c*pash, akside ntohet shqiptari në Itali

July 13, 2019 0 By VloraLajme

Mediat italiane raportojnë se një 31-vjeçar shqiptar me iniciale L.H. është aksidentuar mbrëmjen e djeshme në zonën e Arzignanos në Itali. Ai humbi kontrollin e automjetit duke u përplasur me dy pemë, një shtyllë ndriçimi.

Shqiptari mbeti i plagosur rëndë, ndërsa forcat zjarrfikëse e nxorën nga automjeti. Atij iu dha ndihma e parë në vendngjarje dhe u dërgua me ambulancë në spital.