Aksi dent në rrugën Prishtinë – Podujevë, të lënduar…

Aksi dent në rrugën Prishtinë – Podujevë, të lënduar…

July 13, 2019 0 By VloraLajme

Në rrugën Prishtinë – Podujevë ka ndodhur një aksident rreth orës 15:00 në fshatin Bërnicë, ku si pasojë e aksidentit ka mbetur i lënduar një person.

Aksidentin e ka konfirmuar Flora Ahmeti për Gazetën Express. Në aksident janë përfshirë dy automjete dhe i lënduari është dërguar për tretman mjekësor. Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes.