“Ça bëni se u këputët nga ep shi”, Bora Zemani poston disa momente me të dashurin dhe ‘kunatin’, aktori i njohur s’ja le mangët (Foto)

“Ça bëni se u këputët nga ep shi”, Bora Zemani poston disa momente me të dashurin dhe ‘kunatin’, aktori i njohur s’ja le mangët (Foto)

July 12, 2019 0 By VloraLajme

Bora Zemani ka postuar një video humoristike të realizuar bashkë me vëllezërit Veshaj. Moderatorja e veshur si dhëndër, me kostum dhe papion, ndërsa djemtë të veshur si nuse, kanë kërcyer një këngë romantike.

Të përqafuar me njëri-tjetrin, Bora dhe binjakët nuk e prisnin komentin e aktorit, Visjan Ukcenaj.

“Ça jeni tu bo mi vajza se u shkërmoqët nga ep shi,”- shkruan Visjani në postimin e Bora Zemanit.