Më romantik se kaq s’e kemi parë Getoar Selimin

Më romantik se kaq s’e kemi parë Getoar Selimin

June 27, 2019 0 By VloraLajme

Geti dhe Marina po pushojnë në një vend përrallor. Getoar Selimi dhe Marina Vjollca si destinacion për pushime kanë zgjedhur Barbadosin, shkruan lajmi.net. Çifti kohë pas kohe kanë ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat tregojnë se po kalojnë kohë të paharruar.

Së fundi, ishte reperi ai i cili publikoi një fotografi, në të cilën shfaqet në përqafim të Marinës, teksa po freskoheshin në plazh. “Çupa çupa me ”, ka shkruar ai, duke e krahasuar partneren e tij me princeshë.