Pol.icia nuk e kursen estraden, dë non Ledri Vulën

Pol.icia nuk e kursen estraden, dë non Ledri Vulën

June 14, 2019 0 By VloraLajme

Policia e Kosovës gjatë ditës së sotme ka bërë një aksion në lagjen “Pejton” të Prishtinës, ku ka gjobitur vozitësit që kanë parkuar veturat e tyre në vende jo të duhura.

Ky aksion i policisë ishe paralajmëruar ditë më parë. Ndër të gjobiturit është edhe reperi Ledri Vula dhe kjo tregon se ata nuk po kursejnë askënd.