Me këngë e fishekzjarre, shokët festojnë lirimin e reperit nga bur gu

Me këngë e fishekzjarre, shokët festojnë lirimin e reperit nga bur gu

June 14, 2019 0 By VloraLajme

Sot Gjykata urdhëroi lirimin me kusht të Arkimed Luashaj, i njohur me emrin e artit Stresi. Këngëtari i njohur u arrestua nga policia në tetor të vitit të shkuar, por tashmë ai ka fituar lirine ku e presin shumë projekete të reja muzikore. Po sot, me të marre vesh lajmin për lirimin e Stresit, fansat e shumtë të tij janë mbledhur për të festuar në një klab të Tiranës.

Këngetari dhe humoristi Renato Doko, ka publikuar nje video në “Instagram” ku shihet atmosfera e zjarrtë teksa festojnë lirimin e Stresit.

Renatoja është një fansat e Stresit, që shpesh herë këngetari e ka ndihmuar me projektet muzikore, ndaj festa për lirimin e reperit pritet të vazhdojë deri vonë.