Dalin pamjet, çfarë nuk u pa një vit më parë në dasmën Mbretërore (Video)

Dalin pamjet, çfarë nuk u pa një vit më parë në dasmën Mbretërore (Video)

May 20, 2019 0 By VloraLajme

U bënë plot një vit nga dasma mbretërore e Princ Harry-t dhe Meghan Markle. Duka dhe Dukesha e Sussex e kanë festuar këtë 1-vjetor të martesës së tyre si prindër të rinj të një djali të quajtur Archie Harrison Mountbatten-Windson.

Por gjithashtu ato zgjodhën të bëjnë publike në profilin e tyre në “Instagram” pamje të patreguara më parë nga royal weeding, e cila u celebruar një vit më parë në kështjellën Wisdor.

Me anë të një video të shkurtër ata kanë bërë bashkë disa foto që e tregojnë çiftin në momentet e përgatitjes dhe përpara altarit.

“Faleminderit për të gjithë dashurisë dhe mbështetjen nga ana e të gjithë juve kudo që jeni në botë. Çdokush prej jush e bën këtë ditë akoma më të bukur”, shkruhet bashkangjitur me videon e publikuar në “Instagram”.