Icardi sqaron tifozët: Që të mos ketë më keqku ptime, ky është vendimi

Icardi sqaron tifozët: Që të mos ketë më keqku ptime, ky është vendimi

May 17, 2019 0 By VloraLajme

Mauro Icardi shuan të gjitha zërat për një largim të mundshëm nga Interi. Sulmuesi argjentinas, nëpërmjet një postimi në Instagram, i ka siguruar tifozët se ai i ka komunikuar klubit vullnetin për të qëndruar dhe se çdo lajm në medie të ndryshme, që insiston për të kundërtën, është i pavërtetë.