Lazio fitoi Kupën e Italisë, tifozja mban premtimin (Foto +18)

Lazio fitoi Kupën e Italisë, tifozja mban premtimin (Foto +18)

May 16, 2019 0 By VloraLajme

Lazio fitoi mbrëmjen e djeshme Kupën e Italisë pasi mposhti në finale 2-0 Atalantën falë golave të Milinkovic-Savic dhe Correas.

Pas ndeshjes, festa e lacialëve ka qenë e madhe, ndërsa për të ndezur akoma më shumë atmosferën në stadium ka menduar Ana Falci. Aktorja dhe ish-modelja, është e njohur si tifoze e thekur bardhekaltër. Ajo kishte deklaruar se nëse Lazio fitonte këtë trofe, do hiqte bluzën në stadium dhe pas ndeshjes ka mbajtur premtimin duke u zhveshur para tifozëve.