Faqja zyrtare e Barcës aksidentalisht zbulon transferimin e yllit të futbollit

Faqja zyrtare e Barcës aksidentalisht zbulon transferimin e yllit të futbollit

May 16, 2019 0 By VloraLajme

Faqja zyrtare e Barcelonës ka zbuluar aksidentalit se Alexandre Lacazette do të transferohet në ‘Camp Nou’. E ardhmja e sulmuesit francez duket se do të jetë në Spanjë, te Barcelona.Alexandre Lacazette tash e një kohë është i lidhur me një transferim te Barcelona, si një lojtar që do e ndihmonte Luis Suarezin.

Një marrëveshje mes Barcelonës dhe Arsenalit ‘duket’ se tashmë ekziston.Katalanët aksidentalisht kanë prezantuar 27 vjeçarin në faqen zyrtare të tyre, për ta fshirë menjëherë postimin,Ky gabim i tyre tashmë është kapur nga faqet e mëdha sportive, dhe ka bërë jehonë të madhe te to.