E rëndë! Vuan nga depresioni, 30 vjeçari godet veten me thi.kë dhe më pas …

E rëndë! Vuan nga depresioni, 30 vjeçari godet veten me thi.kë dhe më pas …

May 16, 2019 0 By VloraLajme

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin e Patosit.

Mësohet se një 30-vjeçar i indentifikuar si Zhan Xhelaj ka goditur veten me thi.kë, dhe më pas është mbyllur në katit e gjashtë të një pallati ku banon. Nga goditjet ai ka marrë lëndime të trupit, ndërsa bëhet me dije se prej kohësh vuan nga depresioni.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Naftëtari” mëngjesin e sotëm. Në vendngjarje kanë mbërritur forcat të shumta policie, ambulanca si dhe forcat zjarrfikëse.

I riu është mbyllur në banesë që në orët e para të mëngjesit, ndërsa familjarët po mundohen të negociojnë me të, pasi është i plagosur dhe mund të ketë probleme të rënda shëndetësore.