Ngjarje e rëndë/ Vritet me ar.më një 18-vjeçare, plagosen 8 persona të tjerë

Ngjarje e rëndë/ Vritet me ar.më një 18-vjeçare, plagosen 8 persona të tjerë

May 8, 2019 0 By VloraLajme

Një ngjarje e rëndë është shënuar në një shkollë të Highland Ranch, në Denver, ku një 18 vjeçare ka humbur jetën si pasojë e një shkëmbimi zjarri.

Mediat lokale raportojnë se shkëmbimi i zjarrit ka ndodhur mes dy të rinjve, ndërsa kanë mbetur të plagosur edhe 8 persona të tjerë, dy në gjendje të rëndë.

Policia dhe autoritetet po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes në këtë shkollë private.