Real Madrid ia tregon Juventusit çmimin e Ceballos

Real Madrid ia tregon Juventusit çmimin e Ceballos

May 7, 2019 0 By VloraLajme

Dani Ceballos do të largohet nga Real Madrid. Media e njohur sportive, ‘Marca’ shkruan se Dani Ceballos, do të largohet nga Real Madrid në fund të sezonit,Mbrojtësi i lindur në vitin 1996 mund të transferohet në Serie A.Janë Napoli dhe Juventus që kanë shprehur interesim për shërbimet e tij.Vlera e Ceballos nga Real Madrid cilësohet rreth 50 milionë euro.