Liverpooli i shënon 3 gola Barcelonës, edhe vetë Klopp nuk e beson. Vë duart në kokë

Liverpooli i shënon 3 gola Barcelonës, edhe vetë Klopp nuk e beson. Vë duart në kokë

May 7, 2019 0 By VloraLajme

Në “Anfield” po luhet gjysmëfinalja e kthimit e Champions League mes Liverpoolit dhe Barcelonës.

Pjesa e parë mbyllet 1-0 për Liverpoolin, me golin e shënuar që në minutën e 7-të nga Origi.

Në pjesën e dytë shënohet tjetër gol. Wijnaldum gjuan saktë brenda zone nga një pasim i Alexander Arnold, duke mposhtur për të dytën herë Ter Stegen.

Sërish Wijnaldum shënon nga pasimi i Shaqirit, duke barazuar gjithçka. 3-0 për Liverpoolin.

Edhe vetë Klopp nuk e beson këtë rezultat, duke vënë duart në kokë siç mund ta shihni në foton e mëposhtme.

 

Image