E TURPSHME/ Plas sherri në studion shqiptare, grushtim pa mëshirë (Video)

E TURPSHME/ Plas sherri në studion shqiptare, grushtim pa mëshirë (Video)

May 7, 2019 0 By VloraLajme

Dy sindikalistët, Kol Nikolla dhe Fiqiri Xibri, zihen me grushta në një studio televizive.

Sipas Top Story kjo video është hequr nga qarkullimi.