Ardit Gjebrea uron ikonën e muzikës shqiptare: Është fat të kem këtë kujtim me ty (Video)

Ardit Gjebrea uron ikonën e muzikës shqiptare: Është fat të kem këtë kujtim me ty (Video)

May 7, 2019 0 By VloraLajme

Ardit Gjebrea e ka uruar në mënyrë të veçantë Nexhmije Pagarushën me rastin e ditëlindjes. Nexhmije Pagarusha sot feston ditëlindjen e 86-të, meqë rast ka pranuar shumë urime nga estrada, shkruan lajmi.net. Ardit Gjebrea zgjodhi që me këtë rast të ndante një kujtim që ka me të, kur këndonte në të njëjtën skenë bashkë me Nexhmijen.

“Është fat të kem këtë kujtim me Ty dhe sot të jam mirënjohës në ditën Tënde të lindjes.
Gëzuar përgjithmonë!

nexhmijepagarusha ❤”, ka shkruar Arditi