“Do i vrisja të gjithë me pistoletë”, nxehet keq djali i Çiljetës po i ngacmuan…

“Do i vrisja të gjithë me pistoletë”, nxehet keq djali i Çiljetës po i ngacmuan…

August 6, 2018 0 By VloraLajme

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga gjithmonë e ka treguar lidhjen e veçantë që ka me djalin saj të vogël Fernando. Ata janë pothuajse të pandarë dhe në çdo intervistë apo postim në rrjetet sociale shfaqen së bashku.

Së fundmi këngëtarja e njohur ka lajmëruar që së bashku me ‘Alar Band’ se shpejti do të publikojnë këngën ‘Bon Bone’ për të cilën kanë nisur edhe xhirimet e kripit. Në vendin e xhirimeve së bashku me Çiljetën ishte edhe Fernando dhe në një intervistë për ‘ABC News’ ai ka kërcënuar publikisht të gjithë ata që i ngacmojnë maman.

Ai është pyetur se çfarë do bënte nëse dikush do i ngacmonte mamin dhe përgjigja e tij prej gangsteri ka shkaktuar të qeshura.

“Do merrja pistoletën, do i vrisja të gjithë”, ka thënë Fernando.