Benz-i” shkrumbohet në Llogora, pësoi defekt në ecje e sipër

Benz-i” shkrumbohet në Llogora, pësoi defekt në ecje e sipër

August 6, 2018 0 By VloraLajme

Benz-i” shkrumbohet në Llogora, pësoi defekt në ecje e sipër .Një mjet tip “Benz” me targa AA 896TZ është përfshirë nga flakët ditën e sotme në qafën e Llogorasë. Mësohet se mjeti ishte në ecje e sipër në momentin kur u përfshi nga flakët, ku dhe është shkrumbuar plotësisht. Fatmirësisht nga djegia e automjetit nuk ka persona të lënduar. Dyshohet se flakët kanë nisur pas një defekti për shkak të nxehtësisë. Ndërkohë, nuk ka probleme me qarkullimin dhe lëvizja e mjeteve vijon normalisht.