Adoleshenti hidhet me kokë në det , por plagoset rëndë

Adoleshenti hidhet me kokë në det , por plagoset rëndë

August 5, 2018 0 By VloraLajme

T eksa po lahej në det aksidentohet në kokë një adoleshent në Durrës.

Incidenti ka ndodhur të premten në plazhin e Porto Romanos, ku u dëmtua shtetasi E.P., 17 vjeç.

Ai ka qenë duke u hedhur nga lartësia dhe nuk e ka llogaritur mirë distancën, pasi ka goditur keq kokën pasi është zhytur në ujë.

Ai ka shkuar për të marrë ndihmën mjekësore dhe raportohet se fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.