FOTOLAJM/ Policia rrugore në komunizëm

FOTOLAJM/ Policia rrugore në komunizëm

August 4, 2018 0 By VloraLajme

Për të gjithë nostalgjikët.

Policia Rrugore ka postuar sot në ‘Facebook’ një foto të shumë viteve më parë, se si ka qenë kjo strukturë e policisë.

Në një faqe mjaft aktive në Facebook’ këtë sezon turistik, Policia rrugore ka postuar dhe një foto në celuloid, ku shfaqet policia e makinës së asaj kohe dhe punonjësit e policisë rrugore.

Loading…