Unikkatili mban koncertin e parë në Shqipëri, nesër në Durrës!

Unikkatili mban koncertin e parë në Shqipëri, nesër në Durrës!

August 3, 2018 0 By VloraLajme

Reperi më i famshëm shqiptar Unikkatili mban nesër në Durrës një koncert madhështor dhe kjo është hera e tij e parë në Shqipëri. Unikkatil, reperi më rebel dhe i shumëpërfolur në gjithë rrjetet sociale, si një artist që me tekstet e tij ka krijuar shumë debate, do të performojë në stadiumin e Durrësit me një atmosferë mbarë kombëtare.

I njohur për karakterin e tij enigmatik, ai shfaqet shumë rrallë nëpër videoklipet e tij.
Vetëm 4 ditë pas publikimit të këngës së re, Unikkatil pritet të vijë në stadium më shumë elementë kombëtare.