Trafik i çmendur në Elbasan, asnjë polic “vërdallë”

Trafik i çmendur në Elbasan, asnjë polic “vërdallë”

August 3, 2018 0 By VloraLajme

Ish kryeministri Sali Berisha ka postuar në rrjetin social një video të dërguar nga qytetarët e Elbasanit, të cilët kanë denoncuar trafikut kilometrik që është krijuar tek “kryqëimi i Cërrikut”.

Nga pamjet duket qartësisht se rradha e automjeve është kilometrike dhe e njëjta gjë ndodh thuajse në të katërta anët e kryqëzimit. Berisha shkruan se mesa duket, “narkopolicia” e qeverisë së majtë ka shkuar me pushime.

Postimi i Berishës:

Narkopolicia shkon me pushime!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje Z Berisha shiko policin e shtetit ne elbasan te kryqzimi cerrikut . Mbi 3 or trafik e asnje polic.