Kejsi Tola lançon projektin e ri muzikor, dhe duket më ndryshe se kurrë (Video)

Kejsi Tola lançon projektin e ri muzikor, dhe duket më ndryshe se kurrë (Video)

August 3, 2018 0 By VloraLajme

Këngëtarja Kejsi Tola i ka munguar për një kohë të gjatë muzikës, por tashmë është rikthyer me një produksion të ri muzikor. “U rritëm” titullohet klipi i saj më i ri, i cili vjen me muzikë dhe tekst nga Flori Mumajesi. Në këtë klip e shohim Kejsin tërësisht të ndryshuar mjaft seksi dhe në formë.