Gjëja e vetme që i pëlqen shumë Afërdita Dreshaj pas martese…

Gjëja e vetme që i pëlqen shumë Afërdita Dreshaj pas martese…

August 3, 2018 0 By VloraLajme

Modelja shqiptare Afërdita Dreshaj e martuar me hokeistin cek Jakub Kindl është shprehur se po i pëlqën shumë jeta mbas.

Kujtojmë se dasma e tyre ishte madhështore, te cilës i bënë jehon dhe mediat.

Modelja është shprehur se i pëlqen shumë tani që mundet ti thërras bashkëshort dhe jo i fejuar.

“Më në fund mund të thërras dashurinë e jetës sime, bashkëshort. E urreja ta quaja i fejuari.